את בעמוד: טיפים להורים שבדרך


טיפים להורים שבדרך

טיפים להורים שבדרך
מחפשים טיפים להורים שבדרך? הגעתם למקום הנכון! אם האישה נכנסה לא מזמן להריון, אין ספק שאתם צריכים רשימה טובה של טיפים להורים שבדרך. במה מתמקדים טיפים להורים שבדרך? החלוקה היא לשלושה זמנים - טיפים להורים שבדרך בתקופת ההריון, בזמן הלידה, וכמובן לאחר הלידה והסידורים הכרוכים בטיפול בתינוק.
טיפים להורים שבדרך בתקופת ההריון, מתמקדים בעיקר בתקופת ההריון המתקדם. כבר בשבוע ה35 כדאי להתחיל לבצע עיסוי פרינאום. הרשת היום מלאה במדריכים שונים בעברית שמסבירים איך לבצע עיסוי פרינאום טוב. יודגש שמדובר בעיסוי שמחזק מאד את הקשר בין הבעל לאישה בתקופת ההריון, כמו בייעוץ זוגי. טיפים להורים שבדרך נוספים לתקופה זו, היא להכין מראש את התיק שתביאו לבית החולים. אל תשאירו את זה לרגע האחרון. בתיק ארזו בגדים תחתונים להחלפה, כדור פיזיו, וכל דבר שעושה לכם טוב - מוזיקה, ספרים וכיו"ב. אם יש תרופות מסוימות, כמובן שכדאי לשים אותם בתוך התיק, וכדאי גם לזכור לקחת אתכם קצת כסף עבור דוכני המזון והשתייה של בית החולים.
טיפים להורים שבדרך לזמן הלידה
אין ספק שהחלק המרכזי של טיפים להורים שבדרך מתמקד בתקופת הלידה עצמה. טיפים להורים שבדרך הנוגעים לתקופת הלידה, מסבירים בעיקר איך לעבור את הלידה עצמה בשלום. ראשית, חשוב לדעת כי קופות החולים עצמן מציעות קורסי הכנה ללידה במחירים משתלמים, והתוכן שלהם הוא מקצועי מאד.
כמו כן, טיפים להורים שבדרך עבור הלידה עצמה, מסבירים כי בסופו של דבר הכל תלוי בכימיה בין בני הזוג לצוות הרפואי. בשנים האחרונות מותר גם לבעל לקחת חלק פעיל בלידה, ועקב כך הוא מרגיש צורך עז להביע את דעתו על כל דבר בפני הצוות הרפואי. אם אתם רוצים טיפים להורים שבדרך ללידה עצמה, חשוב שתזכרו - הצוות הרפואי רוצה בטובתכם בסופו של דבר. הם מקיימים מאות לידות בכל שנה, והם צברו הרבה מאד ניסיון בתחום. אם לכם יש רצונות מסוימים לגבי הלידה, חשוב להציף אותם עוד לפני הלידה עצמה, ובאופן כללי-  כדאי להכיר את הסגל של בית החולים טרם הלידה.
טיפים להורים שבדרך לאחר הלידה
קיימים אינספור מדריכים וספרים שונים המציגים טיפים להורים שבדרך לאחר שלב הלידה, כמו גם את ביקורי החובה בסניף טיפת חלב הקרוב לביתכם עם הנולד. טיפים להורים שבדרך לאחר הלידה, מתמקדים בעיקר באיך לטפל נכון בתינוק, ומה צריך לקנות עבורו. במקרים רבים, טיפים להורים שבדרך ממליצים לקנות כמה שיותר פריטים עבור התינוק. אנחנו לעומת זאת ממליצים לעשות רכישה חכמה. טיפים להורים שבדרך מתבססים על כך שחשוב לזכור שהתינוק שלנו עובר הרבה מאד שינויים. הדברים החשובים הם הם מיטה, פינת החתלה (לא חייבים שידה) וכמובן עגלה. טיפים להורים שבדרך ממליצים על עגלה שבראש ובראשונה אפשר תמיד לראות ממנה את התינוק, לא משנה באיזו זווית הוא או באיזו זווית אתם.
עוד בנושא
מאמרים קשורים
טיפים לנשים בהריון רוצות לקבל טיפים לנשים בהריון? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה...
כשלון להרות הוא תופעה נפוצה כיום, בעולם בו שני בני הזוג עובדים ומתפרנסים לחץ ושעות...
יותר זמן ואנרגיה נפשית מושקעים בבחירת שם לתינוק מאשר במציאת כסא הבטיחות המתאים או...
מאמרים אחרונים
מאמרים אחרונים
חשמלית או ידנית? כך תבחרי את משאבת החלב שלך נשים רבות מגלות בתחילת דרכן כאימהות...
כיום, ישנה מודעות גוברת לחשיבות ההשקעה במוצרי התינוקות השונים, אשר חשובים לנוחות...
הכי נקראים
הנקראים ביותר
עמוד הבית (253622 כניסות)
מה תמצאו באתר ילד ? כתבות ומידע חשוב בנושאים הריון, לידה, תינוקות, הורות ועוד....
__404__ (87128 כניסות)
Bad karma: we can't find that page! You asked for , but despite our computers looking very hard, we could not find it. What happened ? the link...
MMR הוא חיסון משולב נגד חצבת, חזרת ואדמת. ילדים מקבלים בד"כ את חלקו הראשון של החיסון...
החזה של כל אשה מתחיל להשתנות כבר בתחילת ההריון ולהתכונן לקראת בוא התינוק. למה...