את בעמוד: דיקור סיני לילדים


דיקור סיני לילדים

החיוניות של דיקור סיני לילדים דיקור סיני לילדים הוא כבר מזמן לא חלום.

היום יותר ויותר הורים בוחרים דווקא בשיטה של דיקור סיני לילדיהם, בכדי להתגבר על מגוון רחב מאד של בעיות ומחלות: אפטות, הרטבת לילה, היפראקטיביות, כאבי גדילה, בעיות עיכול - כל אלו ואחרים ניתנים לטיפול יעיל ומהיר בעזרת דיקור סיני לילדים שלכם.
הילדים שלנו הם כידוע האנשים היקרים לנו ביותר בעולם כולו - אנחנו מוכנים לעשות הכל עבור הבריאות שלהם. הדבר הוביל לכך שהורים רבים, שהחליטו לנסות שיטות נוספות ואלטרנטיביות ושונות מהרפואה המערבית, החלו להתעניין בתחום של דיקור סיני לילדיהם.
כך התפתחה בארץ פתיחות כלפי הרעיון של דיקור סיני לילדים, וכיום כבר אלפי ילדים בארץ, ועוד מיליונים בעולם מטופלים בשיטת הדיקור הסיני.
מדוע דיקור סיני לילדים הוא אפקטיבי כל כך? בתחום הרפואה הסינית דיקור סיני לילדים נחשב ליעיל ואפקטיבי במיוחד, אפילו יותר מדיקור סיני רגיל למבוגרים.
איך זה שהטיפול של דיקור סיני לילדים יעיל כל כך? על פי הרפואה הסינית כידוע, לכל אדם יש מידת זרימה של אנרגיה בגוף שלו - זהו הצ'י.
אצל הילדים, עקב גילם הצעיר, יש אנרגיה גדולה ואיכותית מאד של צ'י - זה בעצם מה שגורם לכך שאותו ילד יזכה לחיות שנים רבות.
עם זאת, הצ'י אצל הילדים הוא רגיש מאד, הרבה יותר מאשר אצל המבוגרים, ומכאן מחלות ילדות שונות שייחודיות לגיל הצעיר. דיקור סיני לילדים שלכם, בא בעצם לטפל ברגישות הזו, ולתעל אותה לכיוונים חיוביים - הצ'י של הילדים רגיש לא רק לבעיות שונות, אלא גם לפיתרון שלהן - הוכח שטיפול של דיקור סיני לילדים הוא יעיל משום שילדים מגיבים הרבה יותר טוב לטיפול מאשר מבוגרים, ופעמים רבות תוך טיפול אחד או מספר בודד של טיפולי דיקור סיני לילדים, הילד כבר מרגיש משמעותית יותר טוב, והבעיה לא חוזרת.
וזה לא כואב?
אחת הדאגות הטבעיות של הורים בתהליך של דיקור סיני לילדים, הוא השימוש עצמו במחטים. אפילו מבוגרים שעברו בעצמם טיפול של דיקור סיני, וחשו שהמחטים לא כואבות להם, דואגים באופן טבעי לילדיהם. הדאגה כמובן מובנת וטבעית, ולכן חשוב שאתם כהורים תקבלו את כל המידע על טיפולי דיקור סיני לילדים.
בטיפולי דיקור סיני לילדים, עושים שימוש במחטים מיוחדות עוד יותר - אם בטיפול למבוגרים נעשה שימוש במחטים שעוביין כעובי שערה, הרי בטיפולי דיקור סיני לילדים, המחטים דקות וקטנות אפילו יותר משערה, וממש לא מורגשות. כמו כן, בטיפולי דיקור סיני לילדים, המחטים נשארות זמן קצר מאד בגוף הילד (לכל היותר מספר בודד של דקות), משום שכמו שציינו, הגוף של הילד מגיב בצורה מהירה ואיכותית לדיקור.

למידע נוסף, אתם יכולים לקרוא על  לימודי רפואה סינית
 
עוד בנושא
מאמרים קשורים
לקריאה נוספת על דיקור סיני פוריות
אימא מתעצבנת. היא מנסה להירגע. היא אומרת לבת שלה: "אם לא תאספי את הצעצועים עכשיו אני...
מאמרים אחרונים
מאמרים אחרונים
חשמלית או ידנית? כך תבחרי את משאבת החלב שלך נשים רבות מגלות בתחילת דרכן כאימהות...
כיום, ישנה מודעות גוברת לחשיבות ההשקעה במוצרי התינוקות השונים, אשר חשובים לנוחות...
הכי נקראים
הנקראים ביותר
עמוד הבית (253622 כניסות)
מה תמצאו באתר ילד ? כתבות ומידע חשוב בנושאים הריון, לידה, תינוקות, הורות ועוד....
__404__ (87128 כניסות)
Bad karma: we can't find that page! You asked for , but despite our computers looking very hard, we could not find it. What happened ? the link...
MMR הוא חיסון משולב נגד חצבת, חזרת ואדמת. ילדים מקבלים בד"כ את חלקו הראשון של החיסון...
החזה של כל אשה מתחיל להשתנות כבר בתחילת ההריון ולהתכונן לקראת בוא התינוק. למה...