את בעמוד: הכנה לקראת הלידה למה כן הריון?


למה כן הריון?

בריאת חיים חדשים , בן או בת, בתוך הרחם של אישה, שהופך את השניים מזוג למשפחה. הורים לעתיד שמהרגע שהם הרים הם ערים לשינוי משמעותי קיומי וסימבולי בחיים האישיים שלהם. התחלה של התחדשות ותגליות חדשות על החיים.
כשההריון ניקלט הוא מביא אתו שינוי , שמתחיל להתרחש לפני הולדת הילד\ילדה. גל של התרגשות, שינוים, זיכרונות וציפיות מתעוררים עם תחושות הבטן, שמביא השלישי, שנוכח בפנים אבל מורגש בחוץ.

להרות להגות רעיון חדש.
רעיון נשמע דומה להריון. להיות בהריון משמעות להתחיל להגות משאלות ורעיונות חדשים. פרק חדש ומשמעותי מאד הולך להתחיל, והפרק הזה הוא לכל החיים. להגות אותו, לדמיין אותו להתכונן אליו על מנת להפיק ממנו את הכי טוב לחיים. התינוק יביא אתו הזדמנות לחיים חדשים להרבה אנשים שקרובים אליו.
ההריון הוא הזדמנות סימבולית להגות חיים חדשים לכל המשתתפים בסיפור.

אנחנו מאמינות שההכנה ללידה חייבת להיות לא רק הכנה פיזית אלא נפשית על מנת להיות שם; על מנת לאמץ את הילד ל'אחד משלנו'. ההריון הוא זמן לדמיין אותו; להכין בשבילו את העריסה הדמיונית. אנחנו חושבות שהקשר רצוי מאד שיתחיל בזמן ההריון, ואנחנו רוצות לסייע בתהליך של ההתקשרות הרגשית הבין אישית בין האימא האבא והתינוק במהלך ההריון בדרך בלתי אמצעית.

הרה היא גם אלה.
אחות ואשת זאוס שהיא גם מלכת האולימפוס. תפקידה כאישה הוא להיות הלוחמת למען התא המשפחתי שלה, ומביאה את זאוס הגבר שלה הביתה מהתרוצצויותיו בחוץ.
כולם שומרים על כולם בדינמיקה המשפחתית החדשה, והאתגר להישאר שלושה וכולם ביחד וקרוב דורש מחשבה והשקעה. מעגל חדש מתחיל להתרחש, איפה שהמיניות והזוגיות נפתחים לגוזל החדש אשר לו בונים קן. בסיפור המיתולוגי הרה מצאה את עצמה עם ציפור קוקייה ביד רטובה וחסרת עונים; היא התמסרה לציפור ואז התברר שזה המאהב שלה זאוס. הרה היא האימא המיתולוגית סמל השלמות והיא גם אישה. רכות ותשוקה, אהבה ומשיכה הם החומרים הלוהטים שנכנסים הביתה עם ההריון והלידה. האישה היא גם אימא והאבא הוא גם גבר. ריקוד מורכב ומכוון לזה שאף אחד מהם  מיהם ירגיש מקופח או מוזנח.
הרה היא סמל האביב והפוריות. היא שומרת על הנשים שנשאו ועל הזוגיות. והיא גם מושלמת כי היא אימא. מי שינק מהחלב שלה הפך לנצחי.

עוד בנושא
מאמרים קשורים
כשיולדת עוברת לידה בכאב ובשמחה, זוהי חוויה עוצמתית של ניצחון והישג תחושה די נדירה...
מאמרים אחרונים
מאמרים אחרונים
חשמלית או ידנית? כך תבחרי את משאבת החלב שלך נשים רבות מגלות בתחילת דרכן כאימהות...
כיום, ישנה מודעות גוברת לחשיבות ההשקעה במוצרי התינוקות השונים, אשר חשובים לנוחות...
הכי נקראים
הנקראים ביותר
עמוד הבית (248504 כניסות)
מה תמצאו באתר ילד ? כתבות ומידע חשוב בנושאים הריון, לידה, תינוקות, הורות ועוד....
__404__ (86851 כניסות)
Bad karma: we can't find that page! You asked for , but despite our computers looking very hard, we could not find it. What happened ? the link...
MMR הוא חיסון משולב נגד חצבת, חזרת ואדמת. ילדים מקבלים בד"כ את חלקו הראשון של החיסון...
החזה של כל אשה מתחיל להשתנות כבר בתחילת ההריון ולהתכונן לקראת בוא התינוק. למה...